LIVE NOW!Men Elite Cross-country Olympic Final

Tissot Timing - Homepage

Tissot

UCI MTB WORLD CHAMPIONSHIPS Women Junior Cross-country Olympic

Mont-Sainte-Anne Mont-Sainte-Anne 28 August - 1 September 2019
UCI MTB WORLD CHAMPIONSHIPS
Start List Live Results Map Stats pdf

Start List

Start List
1 STIGGER Laura AUSTRIA AUTAUT
2 MEDDE Isaure FRANCE FRAFRA
3 CUTHBERT Zoe AUSTRALIA AUSAUS
4 SPECIA Giada ITALY ITAITA
5 SASKOVA Tereza CZECH REPUBLIC CZECZE
6 KAWAGUCHI Urara JAPAN JPNJPN
7 TONSO Justine FRANCE FRAFRA
8 ATHERSTONE Teagan AUSTRALIA AUSAUS
22 HARNDEN Harriet GREAT BRITAIN GBRGBR
9 THEBERGE Marianne CANADA CANCAN
10 PEDERSEN Sofie Heby DENMARK DENDEN
11 ROBBINS Madeline UNITED STATES OF AMERICA USAUSA
12 WIEDMANN Tamara AUSTRIA AUTAUT
13 VERMETTE Roxane CANADA CANCAN
25 VAS Kata Blanka HUNGARY HUNHUN
14 LAROSE GINGRAS Mireille CANADA CANCAN
15 SANTOMARTINO Maria Valentina ARGENTINA ARGARG
16 BUZSAKI Virag HUNGARY HUNHUN
17 HIJAR MARIN Fatima Anahi MEXICO MEXMEX
18 MOLIN Saga SWEDEN SWESWE
19 KEEP Tiffany SOUTH AFRICA RSARSA
20 VANDERMOUTEN Pasquine FRANCE FRAFRA
21 LARA ZARAZO Angie Milena COLOMBIA COLCOL
23 KOBAYASHI Akari JAPAN JPNJPN
24 ZUGER Tina SWITZERLAND SUISUI
26 STRYDOM Zandri SOUTH AFRICA RSARSA
28 VIDAURRE KOSSMANN Catalina Maria CHILE CHICHI
27 POIDEVIN Eva CANADA CANCAN
29 MATSUMOTO Rina JAPAN JPNJPN
30 EYDT Emma GERMANY GERGER
34 SCHNEEBELI Jacqueline SWITZERLAND SUISUI
31 FEND Leoni GERMANY GERGER
38 McGORUM Anna GREAT BRITAIN GBRGBR
35 PAULECHOVA Radka SLOVAKIA SVKSVK
32 QUEIROS Raquel PORTUGAL PORPOR
33 BLOCHLINGER Ronja SWITZERLAND SUISUI
36 MISONOVA Magdalena CZECH REPUBLIC CZECZE
37 ALEXEEVA Darya RUSSIAN FEDERATION RUSRUS
39 MOVRIN Vita SLOVENIA SLOSLO
41 TRESCH Melanie SWITZERLAND SUISUI
40 RICCI Mina UNITED STATES OF AMERICA USAUSA
42 BOSNJAK Larisa CROATIA CROCRO
43 BERECZKI Eszter ROMANIA ROUROU
44 BURI Noelle SWITZERLAND SUISUI
45 KUCEROVA Monika CZECH REPUBLIC CZECZE
46 EICHENBERGER Fiona SWITZERLAND SUISUI
52 ROSSBERG Simone GERMANY GERGER
50 LOGVINYUK Oleksandra UKRAINE UKRUKR
47 BAUMANN Lisa SWITZERLAND SUISUI
48 MIROLYUBOVA Anna RUSSIAN FEDERATION RUSRUS
53 SZPOCINSKA Agnieszka POLAND POLPOL
55 KUKK Katlin ESTONIA ESTEST
56 BUPPHA Surattiya THAILAND THATHA
57 SAMSO Camila ARGENTINA ARGARG
58 USHAKOVA Aleksandra RUSSIAN FEDERATION RUSRUS
Files
downloads:
Follow the race on: